کمپین خط اول پیشگیری هلدینگ فاخر در بحران کرونا

کمپین خط اول پیشگیری هلدینگ فاخر در بحران کرونا

برای انعکاس فعالیت های مجموعه های هلدینگ فاخر در بحران همه گیری کرونا، کمپین "خط اول پیشگیری" با همکاری یکپارچه تی هاب، ایفا، گروه فاخر، تی نکست، تی اکسپرس و تی هاب طراحی و اجرا شد.
طی این کمپین یک ماهه پست هایی با این مضمون طراحی و در شبکه های اجتماعی تی هاب منتشر شد:

همونطور که میدونید، دولت بخاطر رعایت حقوق شهروندی، تدابیری برای حفظ سلامتی و رعایت فاصله اجتماعی درنظر گرفته که تک تک ما ملزم به رعایتشون هستیم. برای حفظ سلامت جامعه، ما با دریافت مجوز از مراجع ذی صلاح (پست اول) به نیابت از شما، شبانه روز در حال کاریم و کمک می کنیم بسته های شما به مقصدهای مختلف برسه. تا شما

#درخانه‌بمانید و عاملی باشید در قطع زنجیره رشد ویروس کرونا.

برای احترام به حقوق شهروندی و شکستن زنجیره کرونا، باید از ترددهای غیرضروری خودداری کنیم و تا حد امکان، خریدهای خودمون رو به‌صورت اینترنتی انجام بدیم. امروزه چه صاحب کسب‌وکار باشید و چه خریدار، از داخل منزل می‌تونید با خیال راحت فروش/خرید اینترنتی داشته باشید.

ما در تی هاب مانند بقیه شرکت های هلدینگ فاخر همراه کسب‌وکارها و مشتریانشون هستیم و کمک می‌کنیم تا اقلام مورد نیاز، در سریعترین زمان ممکن به دست مشتری‌ها برسه. در داخل شهر، داخل کشور و یا حتی در سطح بین‌الملل، شرکت‌های هلدینگ فاخر شما را همراهی می‌کنند.

تاریخ نشون داده که همیشه متحد شدن بهترین نتیجه رو به‌همراه داره. این بار، دو هفته، همه با هم همراه می شیم و فاصله‌ها رو رعایت می‌کنیم.

چرخه زندگی، مثل همیشه ادامه داره و فقط کافیه اعتماد داشته باشیم؛ به کادر درمان، به فروشگاه‌های آنلاین، به شرکت‌های خدماتی، به لجستیک!

به‌عنوان عضوی از شبکه لجستیک کشور، با قدرت، در کنار شما هستیم.

یک هفته رو پشت سر گذاشتیم و هنوز پر انرژی، در #خط_اول_پیشگیری ادامه میدیم. شب یا روز؟ فرقی نداره! این روزها برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به شما، با تمام قوا، شبانه روز مشغول کار هستیم. ما اعتقاد داریم به همدلی، به گذشت، به همراهی همدیگه در شرایط سخت... امیدواری، رمز نتیجه بخش بودن این همراهیه.

🍃 روزهای خوب در راهند...

این چند روز شاهد تخفیف‌های فروشگاه‌های اینترنتی و حجم بالای خریدهای آنلاین بودیم. با وجود فاصله‌گذاری اجتماعی و تعطیلی بسیاری از ادارات در هفته دوم، هنوز هم مشغول فعالیت هستیم.

خود را در برابر خریدها و بسته‌های شما مسئول می‌دانیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن، آنها را برای رسیدن به شما مرتب کرده و به دست همکارانمان بسپاریم. شما در خانه بمانید و رساندن بسته‌های خود را به ما بسپارید.

خوشحالیم که بعد از 11 روز رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، بلاخره وضعیت تعداد زیادی از شهرها از قرمز به نارنجی تبدیل شده.

این دو هفته، تمرینی بود برای رعایت فاصله و حفظ حقوق هموطنانمون. میدونیم که دیر یا زود، این روزها تموم میشن و دوباره مثل قبل، دور هم جمع میشیم. ما در خانواده فاخر، در تمام این مدت و با تمام قوا، همراه شما هستیم.

نظرات شما

فرم ارسال نظر

large desktopdesktoptabletphone