• alt
  • alt
  • alt
  • alt
  • alt

درباره تی هاب

معرفی و تاریخچه شرکت:

  تی‌هاب به­عنوان اولین هاب مکانیزه تجزیه مرسولات پستی در سال ۱۳۹۷ و پس از سه سال تحقیقات مقدماتی با بهره­گیری از تکنولوژی شرکت بویمر آلمان به بهره­برداری رسید و به این ترتیب شرکت افراز پایانه فاخر ایرانیان تاسیس گردید.

تی‌هاب با استقرار دستگاه­های مدرن و به روز دنیا، فرآیند سورت بسته­ها را به­طور کامل مکانیزه کرده و با استفاده از تکنولوژی رایج شرکت­های معتبر دنیا، سرعت، دقت و بهره­وری را در ارسال مرسوله‌ها افزایش داده است.

  در تی‌هاب، روزانه تعداد زیادی بسته تجزیه و  به تمام نقاط ایران ارسال می­شود. استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا موجب شده است سرعت و کیفیت ارائه خدمات، این شرکت را در جایگاهی ممتاز نسبت به تمام رقبای منطقه­ای خود قرار دهد.

تکنولوژی استفاده شده در تی­هاب آخرین نمونه آن در دنیا می­باشد که در کشور و منطقه خاورمیانه بی­نظیر و کم­نظیر است.

این شرکت با بهره­گیری از نرم­افزاری یکپارچه، ارتباطی مطلوب بین درخواست مشتری، انجام صحیح عملیات و عملکرد مطلوب ماشین­ آلات سورت مکانیزه را ضمانت می­کند.

شرکت افراز پایانه فاخر ایرانیان، با هدف مدیریت هاب­های مکانیزه هلدینگ فاخر تاسیس شده است و هم اینک اداره هاب مکانیزه تهرانسر و هاب‌های سراسر ایران را بر عهده دارد.

پروژه توسعه تی‌هاب و ایجاد یک مگاهاب ۲۰هزار متری، با قدرت تفکیک ۴۵۰ هزار مرسوله و تفکیک یک میلیون بسته در روز گام بلند و درحال راه­ اندازی، افراز پایانه فاخر ایرانیان می­باشد.


موضوع فعالیت شرکت

  در صنعت پست، خدمات پستی، شامل 3 مرحله کلی اجرای فرآیندهای مربوطه می­باشد.

    First Mile     قبول و جمع­آوری و ارسال
    Mid Mile      تجزیه و رهسپاری
    Last Mile      توزیع و تحویل

موضوع فعالیت تی­هاب عرضه خدمت در مرحله Mid Mile می­باشد که شامل فرآیندهای مبادله، تجزیه (سورت، دسته­بندی) و رهسپاری می­باشد.


ماموریت

  ماموریت تی­هاب توسعه و مدیریت شبکه هاب­های کشوری جهت عرضه خدمات به کسب­وکارهای مرتبط با فعالین پستی، تجارت الکترونیکی و لجستیکی با اولویت شرکت­های فعال در زیبوم می­باشد.


چشم انداز

  دستیابی به جایگاه نخست عرضه خدمات بخش Mid Mile در خاورمیانه[1]، آسیای مرکزی[2] و حوزه بالکان[3]؛ چشم­انداز تی­هاب می­باشد.


سرویس­های قابل ارائه

سرویس­های قابل عرضه در تی­هاب با ظرفیت پردازش 200،000 مرسوله در روز برای سال اول و 1،000،000 مرسوله پس از 5 سال و ارسال به بیش از ... مقصد داخلی به شرح زیر می­ باشد.

    مبادله
    تفکیک مرسوله­های براساس مقصد، نوع مرسوله، وزن، ابعاد و محتوا
    بازرسی
    بسته­بندی
    دپش­بندی
    صدور گذرنامه
    صدور بارنامه
    ارسال به مقصد
    خدمات مرتبط با فروشگاه­های اینترنتی در حوزه MidMile
    خدمات مرتبط با کسب­وکار Fulfillment  ها در حوزه MidMile


بازار هدف

یکی از چالش­های شرکت­های پستی و کوریری، توزیع تعداد زیادی از مرسولات در زمان کوتاه است. در چرخه عملیات این شرکت­ها، تجزیه (سورت) این حجم از مرسولات، علاوه بر تبدیل­شدن به گلوگاه اصلی، در صورت عدم مدیریت صحیح، کل عملیات را با خطر مواجه می­کند و نارضایتی مشتری را به دنبال خواهد داشت.

  مهم­ترین و اصلی­ترین خدمات تی‌هاب انجام عملیات تجزیه و مبادلات مرسولات پستی است. جایی که تمامی فرآیندها، از شناسایی و کنترل مبدا و مقصد تا توزین و اندازه­گیری حجم و سورت بسته­های پستی، کاملا اتوماتیک و با حداقل دخالت انسانی عمل انجام می‌شود و نتیجه فعالیت آن کاهش زمان دریافت و ارسال بسته و افزایش بهبود کیفیت خدمات ارائه شده شرکت­های کوریری و پستی می­باشد؛ بنابراین بازار هدف تی­هاب شامل موارد زیر می­ باشد:

    فعالین پستی
    کسب­وکارهای کوریری
    فروشگاه­های اینترنتی
    کسب­وکارهای الکترونیکی
    Fulfillment ها

 

 


[1] جمعیت 371 میلیون نفر

[2] جمعیت 122 میلیون نفر

[3] جمعیت 55 میلیون نفر

همکاران تجاری

large desktopdesktoptabletphone