• alt
  • alt
  • alt
  • alt
  • alt

درباره تی هاب


یکی از چالش های شرکت های پستی و کوریری، توزیع تعداد زیادی از مرسولات در زمان کوتاه است. در چرخه عملیات این شرکت ها، تجزیه (سورت) این حجم از مرسولات، علاوه بر تبدیل شدن به گلوگاه اصلی، در صورت عدم مدیریت صحیح، کل عملیات را با خطر مواجه می کند و  نارضایتی مشتری را به دنبال خواهد داشت.

از آنجا که خدمات این شرکت ها، در بسیاری از مقاصد، براساس تحویل روز بعد( next day delivery ) تعریف شده است، زمان دریافت از مبدأ تا تحویل در مقصد، از شاخص های اصلی اندازه گیری سطح کیفیت خدمات ارائه شده شرکت های کوریری و پستی است.

از آنجا که لیدرهای اصلی بازار در صنعت کوریر سرویس تعداد بسته ای زیادی را در طول روز جا به جا می کنند، کمک گرفتن از هاب های مکانیزه در عملیات تجزیه و مبادلات، لازم و ضروری است. با توجه به اینکه همواره جای خالی یک هاب تمام مکانیزه، در ایران احساس می شد، سرمایه گذاران شرکت افراز پایانه فاخر ایرانیان (تی هاب ) در سال 1394 برآن شدند که اولین نمونه هاب مکانیزه در ایران را ایجاد کنند.

ظرف مدت 3 سال، پس از انجام طراحی مقدماتی و تفصیلی، در سال 1397 اولین هاب مکانیزه تجزیه مرسولات با بهره گیری از تکنولوژی شرکت بویمر آلمان به بهره برداری رسید و شرکت افراز پایانه فاخر ایرانیان تاسیس گردید. شرکت بویمر آلمان از برندهای برتر جهان در زمینه تولید ماشین آلات و تجهیزات تفکیک مرسولات پستی است. روزانه میلیونها بسته توسط شرکت هایی نظیر DHL. FedEx. UPs. GeoPost ، Hermes  که توسط بویمر طراحی و ساخته شده اند، جابه جا می شوند.

مهم ترین مزیت تی هاب، طراحی آن است. تمامی فرآیندها، از شناسائی و کنترل مبدأ و مقصد تا توزین و اندازه گیری حجم و سورت بسته های پستی، کاملا اتوماتیک و با حداقل دخالت انسانی عمل انجام می شود.

 

همکاران تجاری

large desktopdesktoptabletphone