فعالیت های تی هاب در دوران همه گیری کرونا

فعالیت های تی هاب در دوران همه گیری کرونا

در ادامه فعالیت های تی هاب برای یاری رسانی به کسب و کارهای متاثر شده از شرایط بحرانی کرونا، همکاران ما در تی هاب با افزایش چشمگیر فعالیت ها مواجه بودند و تلاش بی وقفه پرسنل شرکت تی هاب در دو شیفت با پوشش "تعداد زیادی" از شهرهای ایران و مناطق مختلف تهران ادامه داشت.

یکی از مهمترین رسالت های تی هاب در شرایط فعلی ایفای نقش مهم این شرکت در کمک به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و سلامت جامعه از طریق ارسال مرسولات پستی در کمترین زمان است. 

از فعالیت های داخلی مجموعه تی هاب هم می توان به ضدعفونی مرسولات پستی و البته از آن مهمتر استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و اتوماسیون جهت به حداقل رساندن تماس فیزیکی پرسنل با بسته ها که مزیت ما نسبت به سایر شرکت ها محسوب میشود اشاره کرد.

تست کرونا از کارکنان تی هاب

از آنجایی که تی هاب به عنوان یک محور مرکزی در نقل و انتقال مرسوله ها عمل می کند، می تواند تاثیر بسزایی در حفظ سلامتی و شکستن زنجیره انتقال ویروس همه گیر کرونا داشته باشد. بنابراین سلامت کارکنان تی هاب به عنوان عوامل این انتقال، اهمیت بسزایی پیدا می کند.

از دیگر فعالیت های مجموعه تی هاب برای کنترل بحران کرونا در کشور، ارایه آموزش های پزشکی، رعایت بهترین توصیه های بهداشتی و گرفتن تست کرونا از تمام کارکنان تی هاب بود تا با اطمینان از صحت و سلامت کارکنان نقش خود را در مسئولیتی که به عنوان بزرگترین هاب پستی در خاورمیانه داریم بخوبی ادا کرده باشیم.

نظرات شما

فرم ارسال نظر

large desktopdesktoptabletphone