تاثیر بر Front End – مشتری دیجیتال

تاثیر بر Front End – مشتری دیجیتال

صنعت خرده‌فروشی مملو از نوآوری دیجیتال و تغییرات سازمانی است. مشتریان – که همیشه فقط به اندازه یک کلیک از نظرات کاربران، مقایسه قیمت‌ها و انتخاب‌‌های بی‌پایان فاصله دارند – به خرید آنلاین و خرید از طریق تلفن همراه عادت کرده‌اند. به همین دلیل است که خرده‌فروشان سنتی کانال‌های دیجیتال را با فروشگاه‌های حضوری ترکیب می‌کنند تا با ترجیحات مصرف‌کننده همسو باشند.

همزمان با این تغییرات، خرده‌فروشانی که از ابتدا به صورت آنلاین کار می‌کردند، به‌طور فزاینده‌ای فروشگاه‌‌های حضوری خود را در مکان‌های پرمخاطب افتتاح می‌کنند تا بتوانند تجربیات خرید حضوری که از طریق دستگاه‌‌های الکترونیکی قابل عرضه نیستند را به مشتریان خود ارائه کنند. خرده‌فروشان سنتی و آنلاین، هردو در راستای یک هدف کار می‌کنند: ایجاد یک تجربه خرید کاملاً شخصی، ثابت و یکپارچه در تمام نقاط تماس بین خرده‌فروشی و «مشتریان دیجیتال».

تأثیر دیجیتال در Front End زنجیره ارزش خرده‌فروشی قابل‌توجه است و حول محور تجربه «مشتری دیجیتال» می‌چرخد. تجاری‌سازی، تبلیغات، برنامه‌های وفاداری و همچنین راه‌حل‌های دیجیتال مرتبط با نقطه فروش (POS)، فرآیندهایی هستند که به بهبود این تجربه کمک می‌کنند.

 

برای دانلود کامل مقاله اینجا کلیک کنید.

نظرات شما

فرم ارسال نظر

large desktopdesktoptabletphone