روز جهانی محصول و خدمات شرکت‌های پستی لجستیکی 

روز جهانی محصول و خدمات شرکت‌های پستی لجستیکی 

روز جهانی محصول و خدمات شرکت‌های پستی لجستیکی 

۲۷می از سال ۲۰۱۸ روز جهانی محصول است و از آن سال به بعد در این روز همایش‌هایی در ۹۰ شهر و در ۴۰ کشور برگزار شده‌اند. بیش از ۲۰۰ شهر میزبان این همایش‌ها هستند و مدیران تولید، توسعه دهندگان، تولید کنندگان و طراحان محصول با هم ملاقات می‌کنند.
محصول یعنی مجموعه‌ی کالا و خدمات. در دنیایی که شرکتها برای فروش محصولات خود به تجارت الکترونیکی روی آورده اند، «محصول» شرکتهای پستی که در واقع خدمات  پست و کوریر سرویس است چگونه به رشد و فروش محصولات مختلف کمک می‌کند؟
به طور کلی شرکتهای پستی در زنجیره ارزش تجارت الکترونیکی نقشهای متعددی دارند و فقط تحویل دهنده‌ی محصولات نیستند. کمک به پرداخت، قابلیت بازاریابی، خرید اینترنتی از طریق این شرکتها، پاسخگویی به مشتریان و خدمات بازپس‌گیری محصول و سفارش‌گردانی خدمات مهمی هستند که هر کدام به تنهایی باری را از دوش صاحبان کسب‌و‌کار برمی دارند.
در بازاری که همیشه در حال تغییر است، شرکت‌های پستی لجستیکی هم گریزی از تغییر ندارند. واقعیت این است که هم فروشندگان و هم خریداران انتظار بیشتری از این شرکت‌ها دارند. 
دنیای دیجیتال و تحولات آن باعث شده است که ما نیز به دنبال راه‌کارهای خلاقانه ای برای ارسال کارآمد و خدمات با کیفیت بالاتر  باشیم و تجربه‌ی خرید محصولات را لذت‌بخش تر کنیم.
طیف وسیعی از گزینه های حمل‌و‌نقل تجارت الکترونیکی می تواند نیازهای مشتری را در همه سطوح، از ابتدایی ترین گزینه‌ها گرفته تا خدمات پیشرفته دربر گیرد. مشتریان می‌توانند یک محصول را با ویژگی‌های مختلفی که در اختیارشان می‌گذاریم ارسال کنند. سرعت ارسال، نحوه‌ی ردیابی بسته‌ها ، تأییدیه تحویل، بیمه‌های متنوع، امضای هنگام تحویل و حتی پرداخت نقدی در هنگام تحویل بسته‌ها خدماتی است که شرکت‌های پستی برای ارسال بسته‌ها پیشنهاد می‌دهند.

روز جهانی محصول توسط شرکتی ایجاد شد که تاکنون همایش‌هایی را در این زمینه برگزار کرده است. برای اطلاعات بیشتر و شرکت در این همایش‌ها به وب سایت آنها مراجعه کنید.
 

نظرات شما

فرم ارسال نظر

large desktopdesktoptabletphone